Awards

Брой победи в главните конкурси:
Видеограф Artem Korchagin
3
0
0
2
2
0
Видеограф Riccardo Fasoli
2
2
0
1
1
1
Видеограф Yulia Vopilova
2
1
0
3
0
2
Видеограф Sculpting With  Time
2
1
0
0
0
1
Видеограф PROSTUDIO Creative Video Agency
2
0
1
4
0
1
Видеограф Ruzal Akhmadyshev
2
0
0
2
1
1
Видеограф Leoš Brabec
1
0
2
1
0
1
Видеограф George Zorbas
1
0
1
1
1
0
Видеограф Evgeny Hollywood
1
0
0
3
0
0
Премахнато Art Island
1
0
0
2
1
1
Премахнато Antonio Domingo
1
0
0
1
2
1
Видеограф Jeneva Studio
1
0
0
1
1
0
Видеограф Marco De Nigris
1
0
0
1
0
0
Видеограф Alexey Gerbov
1
0
0
1
0
0
Видеограф Mari Bushaeva
1
0
0
1
0
0
Видеограф Никита Сурсин
1
0
0
0
1
0
Видеограф Maru Films
1
0
0
0
0
0
Видеограф Dima Raduga
1
0
0
0
0
0
Видеограф Mikhail Kohanyuk
1
0
0
0
0
0
Премахнато Avik Shanich
1
0
0
0
0
0
Видеограф Reticências Produções
0
2
0
1
0
2
Видеограф Rustam Kurbanov
0
1
1
1
0
2
Видеограф Viktoriya Paramonova
0
1
1
0
0
0
Видеограф Emanuele Mura
0
1
1
0
0
0
Видеограф Sergey Andreev
0
1
0
2
2
2
Видеограф Lenny Pellico
0
1
0
2
0
0
Видеограф Diego Ortuso
0
1
0
2
0
0
Видеограф Michael Khodanovsky
0
1
0
1
1
0
Видеограф Lev Kamalov
0
1
0
1
0
0
Видеограф Digitalvideoart Cinematography
0
1
0
1
0
0
Видеограф Film Art Team
0
1
0
0
3
0
Видеограф Portrait Video Studio
0
1
0
0
1
0
Видеограф Sergey Glebko
0
1
0
0
0
1
Видеограф Giulio Cantarella
0
1
0
0
0
0
Премахнато Two Kings Studio
0
1
0
0
0
0
Видеограф Tokksa The Movie Studio
0
1
0
0
0
0
Видеограф EMOTiONS PRO
0
0
2
2
0
0
Видеограф Welcome Films
0
0
1
1
1
2
Видеограф SuperWeddings Studio
0
0
1
1
1
0
Видеограф Oleg Lednev
0
0
1
1
0
0
Видеограф Stefan Mirea
0
0
1
0
1
0
Видеограф Mainstream Studio
0
0
1
0
1
0
Видеограф Al Agua Cinema
0
0
1
0
0
1
Видеограф Each & Every Moment
0
0
1
0
0
0
Видеограф TONG STUDIO
0
0
1
0
0
0
Премахнато Martin Kacvinský
0
0
1
0
0
0
Видеограф Alexandr Zamuruew
0
0
1
0
0
0
Видеограф Atheaton Films
0
0
1
0
0
0
Видеограф MitoPRO (DmitryMito)
0
0
1
0
0
0
Видеограф Bojan Mitkovski
0
0
0
2
2
0
Видеограф Sergio Duarte
0
0
0
2
1
0
Видеограф Victor Manuel Rodriguez Argibay
0
0
0
2
0
1
Видеограф Artjom Kurepin
0
0
0
1
3
0
Видеограф Dreamwood Cinematography
0
0
0
1
2
0
Видеограф Happy Moments
0
0
0
1
2
0
Видеограф IVAN  MONAGAS
0
0
0
1
1
0
Видеограф Anton Yasirov
0
0
0
1
1
0
Видеограф Tatiana Leonteva
0
0
0
1
1
0
Видеограф GoodLife Production Studio
0
0
0
1
1
0
Премахнато Nacho Suárez | Canarybodas
0
0
0
1
1
0
Видеограф Yurii Yarets  | Yarets Studio
0
0
0
1
0
2
Видеограф IKRA Wedding
0
0
0
1
0
1
Видеограф Dmitriy Makeyev
0
0
0
1
0
1
Видеограф Fabio Stanzione
0
0
0
1
0
0
Видеограф Skyline Films
0
0
0
1
0
0
Видеограф OMEGA Studio
0
0
0
1
0
0
Видеограф Andrey Nikitin
0
0
0
1
0
0
Видеограф Peter Starostin
0
0
0
1
0
0
Видеограф BLTN Studio
0
0
0
1
0
0
Видеограф Cinema of Poetry
0
0
0
1
0
0
Видеограф DIAD FILMS - Ricardo Mariga
0
0
0
1
0
0
Видеограф Wedding  Studios
0
0
0
1
0
0
Видеограф Ota Bek
0
0
0
1
0
0
Видеограф Slava Aramov
0
0
0
1
0
0
Видеограф WILL VIDEO Studio
0
0
0
1
0
0
Видеограф SOUL VIDEO
0
0
0
1
0
0
Видеограф Danny Carvajal
0
0
0
1
0
0
Видеограф Erik Marreiro
0
0
0
1
0
0
Видеограф Fonvi Studio
0
0
0
0
2
2
Видеограф Vutcariov Dima
0
0
0
0
2
0
Видеограф Pavlo Kyrychenko
0
0
0
0
2
0
Видеограф Nelson Coelho
0
0
0
0
1
4
Видеограф Alex Rud
0
0
0
0
1
2
Видеограф Origami Group
0
0
0
0
1
2
Видеограф Svitlo  Films
0
0
0
0
1
1
Видеограф Adrian Ungureanu
0
0
0
0
1
1
Видеограф Shaxzod Pulatov
0
0
0
0
1
1
Видеограф Darius Cornean
0
0
0
0
1
0
Видеограф Leonid Smith
0
0
0
0
1
0
Видеограф BLACKANDLIGHT FILM
0
0
0
0
1
0
Видеограф Daniele Donati Films
0
0
0
0
1
0
Видеограф Giuseppe Piserchia
0
0
0
0
1
0
Видеограф Meryll de Gordon
0
0
0
0
1
0
Видеограф PEPA Studio
0
0
0
0
1
0
Видеограф George Kapsalis
0
0
0
0
1
0
Видеограф Alessandro Bordoni
0
0
0
0
1
0
Видеограф Mathias Callenes
0
0
0
0
1
0
Видеограф Artur Prihodkin
0
0
0
0
1
0
Видеограф Obiektywni Grupa
0
0
0
0
1
0
Видеограф Essie Chang
0
0
0
0
1
0
Видеограф Oleg Serbin
0
0
0
0
1
0
Видеограф Andrea Spinelli
0
0
0
0
1
0
Видеограф Alain Dax Victorino
0
0
0
0
1
0
Видеограф BKT FILMS
0
0
0
0
1
0
Видеограф Николай Каретко
0
0
0
0
1
0
Видеограф Dvm Films
0
0
0
0
1
0
Видеограф MEUSH production
0
0
0
0
1
0
Видеограф Myndziak Video Production
0
0
0
0
1
0
Видеограф Kaveret Studio
0
0
0
0
1
0
Видеограф Алексей Ефимов
0
0
0
0
1
0
Видеограф Shishman & Grabarchuk video studio
0
0
0
0
1
0
Видеограф Golden Legend
0
0
0
0
0
2
Видеограф Avatarfilms
0
0
0
0
0
2
Видеограф Константин Просников
0
0
0
0
0
2
Видеограф Piękny dzień Studio
0
0
0
0
0
2
Видеограф Anna Demyanenko
0
0
0
0
0
1
Видеограф Alex Cupid
0
0
0
0
0
1
Видеограф Juergen Holcik
0
0
0
0
0
1
Видеограф Momentos  de Vida
0
0
0
0
0
1
Видеограф Polina Razumovskaya
0
0
0
0
0
1
Видеограф Family Films
0
0
0
0
0
1
Видеограф Maxim Kaplya
0
0
0
0
0
1
Видеограф Filomena Story
0
0
0
0
0
1
Видеограф Sergei Checha
0
0
0
0
0
1
Видеограф Motion Reel Films
0
0
0
0
0
1
Видеограф Roman Filimonenko
0
0
0
0
0
1
Видеограф baba 3D studio
0
0
0
0
0
1
Видеограф Artem Ditkovsky
0
0
0
0
0
1
Видеограф Alexander Znaharchuk
0
0
0
0
0
1
Видеограф Santi Veiga
0
0
0
0
0
1
Видеограф BeautifulDay films
0
0
0
0
0
1
Видеограф Wed in White
0
0
0
0
0
1
Видеограф Василий Очеретнюк
0
0
0
0
0
1
Видеограф Sergio Goncharoff
0
0
0
0
0
1
Видеограф Vito D'Agostino
0
0
0
0
0
1
Видеограф SmileFilm Studio
0
0
0
0
0
1
Видеограф Caique Castro / StudioC Films
0
0
0
0
0
1
Видеограф Dmitry Proxor
0
0
0
0
0
1
Видеограф Jairo Milla
0
0
0
0
0
1
Видеограф Valeriy Klass
0
0
0
0
0
1
Видеограф Philippe Rolo
0
0
0
0
0
1
2019

WEVA Award 2019

Най-добър Видеограф
Видеограф Marco De Nigris
Италия, Лече
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Evgeny Hollywood
Русия, Екатерининбург
Най-добър Видеооператор
Видеограф Mikhail Kohanyuk
Украйна, Черневци
314 участници
1 720 видеа
14 съдии
32 победители
1 декември 2019 г. — 2 февруари 2020 г.

WEVA LatAmAward 2019

Най-добър Видеограф
Видеограф Felipe Idrovo
Еквадор, Куенка
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Momentos  de Vida
Мексико, Гуадалахара
Най-добър Видеооператор
Видеограф Felipe Idrovo
Еквадор, Куенка
12 участници
79 видеа
14 съдии
10 победители
28 ноември 2019 г. — 17 март 2020 г.

WEVA EsAward 2019

Най-добър Видеограф
Видеограф Alex Colom | Wedding's Art
Испания, Барселона
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф La fabriqueta films
Испания, Кастельон-де-ла-Плана
Най-добър Видеооператор
Видеограф MR Filmmakers
Испания, Бадахос
24 участници
151 видеа
10 съдии
13 победители
21 ноември 2019 г. — 2 февруари 2020 г.

WEVA PlAward 2019

Най-добър Видеограф
Видеограф AB Weddings
Полша, Вадовице
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Creative Films Studio
Полша, Лодз
Най-добър Видеооператор
Видеограф AB Weddings
Полша, Вадовице
34 участници
224 видеа
12 съдии
14 победители
23 ноември 2019 г. — 2 февруари 2020 г.

WEVA RoAward 2019

Най-добър Видеограф
Видеограф Rotund Perfect
Румъния, Клуж-Напока
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Rotund Perfect
Румъния, Клуж-Напока
Най-добър Видеооператор
Видеограф Vutcariov Dima
Румъния, Букурещ
28 участници
202 видеа
10 съдии
11 победители
20 ноември 2019 г. — 2 февруари 2020 г.

WEVA ItAward 2019

Най-добър Видеограф
Видеограф Fabio Stanzione
Италия, Остуни
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Fabio Stanzione
Италия, Остуни
Най-добър Видеооператор
Видеограф Fabio Stanzione
Италия, Остуни
49 участници
315 видеа
10 съдии
16 победители
21 ноември 2019 г. — 2 февруари 2020 г.

WEVA GrAward 2019

Най-добър Видеограф
Видеограф George Kapsalis
Гърция, Атина
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф George Kapsalis
Гърция, Атина
Най-добър Видеооператор
Видеограф Vasileios Tsirakidis
Гърция, Гърция
25 участници
129 видеа
11 съдии
10 победители
1 декември 2019 г. — 2 февруари 2020 г.

WEVA BalcanAward 2019

Най-добър Видеограф
Видеограф The Alter  Edit
България, София
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф The Alter  Edit
България, София
Най-добър Видеооператор
Видеограф Igor Catrinescu
Молдова, Кишинев
15 участници
93 видеа
11 съдии
8 победители
15 ноември 2019 г. — 2 февруари 2020 г.

WEVA UaAward 2019

Най-добър Видеограф
Видеограф Svitlo  Films
Украйна, Лвов
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Portrait Video Studio
Украйна, Киев
Най-добър Видеооператор
Видеограф Portrait Video Studio
Украйна, Киев
47 участници
342 видеа
10 съдии
18 победители
13 ноември 2019 г. — 2 февруари 2020 г.

WEVA RuAward 2019

Най-добър Видеограф
Видеограф FIKS production
Русия, Санкт Петербург
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Roman Filimonenko
Русия, Белград
Най-добър Видеооператор
Видеограф Alexey Gerbov
Русия, Москва
108 участници
551 видеа
10 съдии
26 победители
10 ноември 2019 г. — 2 февруари 2020 г.

WEVA Action RuAward 2019

Мобильное видео
Видеограф Dima Raduga
Русия, Москва
Музыкальное видео
Видеограф Origami Group
Русия, Москва
Рекламное видео
Видеограф Oleg Tihoretsky
Русия, Санкт Петербург
41 участници
203 видеа
1 съдия
19 победители
2019 март 14 — април 15
2018

WEVA Award 2018

Най-добър Видеограф
Видеограф Sculpting With  Time
Съединени щати, Хюстън
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Dima Raduga
Русия, Москва
Най-добър Видеооператор
Видеограф Alexey Gerbov
Русия, Москва
303 участници
1 706 видеа
11 съдии
30 победители
26 ноември 2018 г. — 19 януари 2019 г.

WEVA EsAward 2018

Най-добър Видеограф
Видеограф IVAN  MONAGAS
Испания, Лас Палмас де Гран Канария
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Each & Every Moment
Великобритания, Лондон
Най-добър Видеооператор
Видеограф Each & Every Moment
Великобритания, Лондон
21 участници
126 видеа
8 съдии
12 победители
15 ноември 2018 г. — 19 януари 2019 г.

WEVA ItAward 2018

Най-добър Видеограф
Видеограф Emanuele Mura
Италия, Арецо
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Valerio D’Andrassi
Италия, Рим
Най-добър Видеооператор
Видеограф Valerio D’Andrassi
Италия, Рим
46 участници
297 видеа
14 съдии
17 победители
11 ноември 2018 г. — 20 януари 2019 г.

WEVA ByAward 2018

Най-добър Видеограф
Видеограф Dreamwood Cinematography
Беларус, Минск
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Realmoment Studio
Беларус, Минск
Най-добър Видеооператор
Видеограф Alexey Kovalenko
Беларус, Гомел
13 участници
88 видеа
9 съдии
11 победители
12 ноември 2018 г. — 19 януари 2019 г.

WEVA PlAward 2018

Най-добър Видеограф
Видеограф mwjackiewicz | photo and film
Полша, Гданск
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Damian Kaczmarek
Полша, Вроцлав
Най-добър Видеооператор
Видеограф GENTLEMAN - Wedding Story
Полша, Ржешов
38 участници
201 видеа
11 съдии
19 победители
10 ноември 2018 г. — 19 януари 2019 г.

WEVA RuAward 2018

Най-добър Видеограф
Видеограф Artem Korchagin
Русия, Нижни Новгород
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Evgeny Hollywood
Русия, Екатерининбург
Най-добър Видеооператор
Видеограф Artem Korchagin
Русия, Нижни Новгород
89 участници
448 видеа
14 съдии
20 победители
10 ноември 2018 г. — 19 януари 2019 г.

WEVA Balcan Award 2018

Най-добър Видеограф
Видеограф Vutcariov Dima
Румъния, Букурещ
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Anthony Venitis
Гърция, Атина
Най-добър Видеооператор
Видеограф Vutcariov Dima
Румъния, Букурещ
25 участници
139 видеа
12 съдии
15 победители
5 ноември 2018 г. — 19 януари 2019 г.

WEVA UaAward 2018

Най-добър Видеограф
Видеограф Oneshchak Production
Украйна, Киев
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Stanislav Barachevsky
Украйна, Киев
Най-добър Видеооператор
Видеограф Portrait Video Studio
Украйна, Киев
28 участници
192 видеа
12 съдии
15 победители
5 ноември 2018 г. — 19 януари 2019 г.

WEVA RoAward 2018

Най-добър Видеограф
Видеограф Johnny Rose
Румъния, Букурещ
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Florin Mârza
Румъния, Галати
Най-добър Видеооператор
Видеограф Vasea Onel
Румъния, Яши
17 участници
128 видеа
13 съдии
10 победители
5 ноември 2018 г. — 19 януари 2019 г.
2017

WEVA Award 2017

Най-добър Видеограф
Видеограф Riccardo Fasoli
Германия, Дюселдорф
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Riccardo Fasoli
Германия, Дюселдорф
Най-добър Видеооператор
Видеограф Sculpting With  Time
Съединени щати, Хюстън
189 участници
1 092 видеа
14 съдии
21 победители
4 декември 2017 г. — 27 януари 2018 г.

WEVA PlAward 2017

Най-добър Видеограф
Видеограф Obiektywni Grupa
Полша, Гданск
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Low Light Productions
Полша, Гданск
Най-добър Видеооператор
Видеограф Obiektywni Grupa
Полша, Гданск
20 участници
91 видеа
8 съдии
12 победители
2017 ноември 7 — декември 26

WEVA ItAward 2017

Най-добър Видеограф
Видеограф Alessandro Bordoni
Съединени щати, Лос Анджелис
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Alessandro Bordoni
Съединени щати, Лос Анджелис
Най-добър Видеооператор
Видеограф BLACKANDLIGHT FILM
Италия, Рим
18 участници
78 видеа
8 съдии
9 победители
2017 ноември 7 — декември 26

WEVA UaAward 2017

Най-добър Видеограф
Видеограф Alex Rud
Украйна, Киев
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Natalya Balan
Украйна, Одеса
Най-добър Видеооператор
Видеограф Alex Rud
Украйна, Киев
20 участници
101 видеа
8 съдии
9 победители
2017 ноември 7 — декември 26

WEVA ByAward 2017

Най-добър Видеограф
Видеограф Indie Breeze Films
Беларус, Минск
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Vladimir Ermilov
Полша, Варшава
Най-добър Видеооператор
Видеограф Dmitry Novik
Беларус, Минск
14 участници
69 видеа
8 съдии
9 победители
2017 ноември 7 — декември 26

WEVA RuAward 2017

Най-добър Видеограф
Видеограф Fonvi Studio
Русия, Москва
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф EMOTiONS PRO
Русия, Казан
Най-добър Видеооператор
Видеограф Leonid Smith
Русия, Воронеж
54 участници
268 видеа
8 съдии
11 победители
2017 ноември 7 — декември 26

WEVA BalkanAward 2017

Най-добър Видеограф
Видеограф Adrian Ungureanu
Румъния, Плоещ
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Igor Catrinescu
Молдова, Кишинев
Най-добър Видеооператор
Видеограф Vutcariov Dima
Румъния, Букурещ
31 участници
131 видеа
8 съдии
10 победители
2017 ноември 7 — декември 26
2016

WEVA Award 2016

Най-добър Видеограф
Видеограф Maru Films
Нидерландия, Амстердам
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф George Zorbas
Гърция, Атина
Най-добър Видеооператор
Видеограф Artem Korchagin
Русия, Нижни Новгород
190 участници
1 172 видеа
18 съдии
21 победители
2017 януари 15 — март 7

WEVA RuAward 2016

Най-добър Видеограф
Видеограф Not Recent
Русия, Санкт Петербург
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Artem Korchagin
Русия, Нижни Новгород
Най-добър Видеооператор
Видеограф Rustam Kurbanov
Русия, Москва
43 участници
183 видеа
11 съдии
11 победители
21 ноември 2016 г. — 10 януари 2017 г.
2015

EEVA Contest 2015

Най-добър Видеограф
Видеограф Ruzal Akhmadyshev
Русия, Казан
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Mari Bushaeva
Русия, Нижни Новгород
Най-добър Видеооператор
Видеограф Jeneva Studio
Русия, Москва
80 участници
509 видеа
9 съдии
30 победители
2015 септември 1 — ноември 3
2014

EEVA Contest 2014

Най-добър Видеооператор
Видеограф Yulia Vopilova
Русия, Москва
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Artem Korchagin
Русия, Нижни Новгород
Най-добър Видеограф
Видеограф Artem Korchagin
Русия, Нижни Новгород
65 участници
420 видеа
6 съдии
27 победители
3 декември 2014 г. — 31 януари 2015 г.

The battle of backstages 2014

Best self-backstage
Видеограф Максим Дедков
Русия, Москва
Best promo
Видеограф GoodLife Production Studio
Русия, Москва
Backstage from a show
Видеограф Ruzal Akhmadyshev
Русия, Казан
14 участници
29 видеа
4 съдии
8 победители
2014 септември 1 — октомври 1
2013

EEVA Contest 2013

Най-добър Видеограф
Премахнато Art Island
Русия, Москва
Най-добър Видеооператор
Видеограф PROSTUDIO Creative Video Agency
Полша, Варшава
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Ruzal Akhmadyshev
Русия, Казан
57 участници
322 видеа
7 съдии
17 победители
2013 октомври 1 — ноември 16
2012

EEVA Contest 2012

Най-добър Видеограф
Видеограф Leoš Brabec
Чехия, Прага
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Yulia Vopilova
Русия, Москва
Най-добър Видеооператор
Видеограф Никита Сурсин
Русия, Новосибирск
27 участници
118 видеа
12 съдии
9 победители
2012 август 1 — ноември 1

EEVA CIA Contest 2012

Най-добър Видеограф
Видеограф Yulia Vopilova
Русия, Москва
Най-добър Видеооператор
Видеограф Stefan Mirea
Румъния, Букурещ
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Студия ААА
Русия, Чебоксари
110 участници
370 видеа
9 съдии
17 победители
2012 август 1 — декември 12
2011

EEVA RU Contest 2011

Най-добър Видеограф
Видеограф Pavel Trepov
Русия, Москва
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Никита Сурсин
Русия, Новосибирск
Най-добър Видеооператор
Видеограф Pavel Trepov
Русия, Москва
62 участници
243 видеа
6 съдии
19 победители
2011 ноември 1 — декември 31

EEVA Contest 2011

Най-добър Видеограф
Премахнато Antonio Domingo
Испания, Мадрид
Най-добър Видеомонтажист
Премахнато Avik Shanich
Хърватска, Samobor
Най-добър Видеооператор
Видеограф PROSTUDIO Creative Video Agency
Полша, Варшава
66 участници
198 видеа
6 съдии
16 победители
2011 ноември 1 — декември 31